Programmation

Round of 64
09/03/2020 07h00 Dostanbek Tashbulatov vs Pavel Kotov 6-4 6-2  
09/03/2020 07h00 Tomas Machac vs Aslan Karatsev 6-7(2) 6-4 6-3  
09/03/2020 09h00 Konstantin Kravchuk vs Denis Yevseyev 6-4 6-4  
09/03/2020 09h00 Bekzat Usipbekov vs Tobias Kamke 6-1 6-0  
09/03/2020 09h00 Aleksandr Nedovyesov vs Timur Maulenov 6-2 6-2  
09/03/2020 11h00 Grigoriy Lomakin vs Sagadat Ayap 5-7 6-1 6-2  
09/03/2020 11h00 Alexey Zakharov vs Danil Ozernoy 6-2 6-2  
10/03/2020 05h00 Arthur de Greef vs Alex Molcan 6-2 2-6 6-2  
10/03/2020 06h00 Rostislav Galfinger vs Lukas Klein 6-0 6-1  
10/03/2020 06h00 Andrey Golubev vs Viktor Durasovic 7-6(3) 6-4  
10/03/2020 06h00 Nino Serdarusic vs Aliaksandr Bulitski 6-2 6-2  
10/03/2020 08h00 Timur Khabibulin vs Simon Freund 3-6 7-6(3) 6-3  
10/03/2020 08h00 Michail Elgin vs Szymon Walkow 6-3 6-1  
Round of 32
10/03/2020 10h00 Pavel Kotov vs Dmitry Popko 6-3 7-6(4)  
Round of 64
10/03/2020 10h00 Jesper De Jong vs Vladyslav Orlov 6-0 6-2  
10/03/2020 10h00 Michael Vrbensky vs Mats Moraing 6-3 6-3  
10/03/2020 12h00 Sanjar Fayziev vs Nenad Zimonjic 6-1 7-6(6)  
Round of 32
10/03/2020 12h00 Aleksandr Nedovyesov vs Roman Safiullin w/o  
10/03/2020 12h00 Mikael Torpegaard vs Denis Yevseyev 6-1 7-6(7)  
10/03/2020 14h00 Jurij Rodionov vs Tobias Kamke 6-3 7-6(3)  
11/03/2020 05h00 Mohamed Safwat vs Grigoriy Lomakin 6-2 6-4  
11/03/2020 05h00 Aslan Karatsev vs Robin Haase 7-6(5) 6-1  
11/03/2020 05h00 Alexey Zakharov vs Yannick Maden w/o  
11/03/2020 06h00 Viktor Durasovic vs Bernabe Zapata Miralles 6-1 6-4  
11/03/2020 06h00 Frederico Ferreira Silva vs Arthur de Greef 4-0 ret.  
11/03/2020 08h00 Lukas Klein vs Kimmer Coppejans 3-6 6-4 6-1  
11/03/2020 08h00 Jesper De Jong vs Ramkumar Ramanthan 6-2 6-2  
11/03/2020 08h00 Elias Ymer vs Szymon Walkow 6-1 7-6(7)  
11/03/2020 10h00 Nino Serdarusic vs Tallon Griekspoor 6-3 7-6(5)  
11/03/2020 10h00 Illya Marchenko vs Sanjar Fayziev 6-1 6-4  
11/03/2020 12h00 Botic Van de Zandschulp vs Simon Freund 6-2 7-5  
11/03/2020 12h00 Enzo Couacaud vs Mats Moraing w/o  
Round of 16
12/03/2020 05h00 Mats Moraing vs Pavel Kotov w/o  
12/03/2020 07h00 Botic Van de Zandschulp vs Roman Safiullin 6-3 4-6 6-0  
12/03/2020 07h00 Illya Marchenko vs Alexey Zakharov 7-5 7-6(2)  
12/03/2020 07h30 Jurij Rodionov vs Bernabe Zapata Miralles 6-2 6-2  
12/03/2020 09h00 Arthur de Greef vs Aslan Karatsev 6-1 2-0 ret.  
12/03/2020 09h00 Mikael Torpegaard vs Jesper De Jong w/o  
12/03/2020 09h30 Mohamed Safwat vs Tallon Griekspoor 6-1 7-6(8)  
12/03/2020 11h00 Elias Ymer vs Kimmer Coppejans 7-6(4) 1-6 6-2  
Quarter Final
13/03/2020 07h00 Tallon Griekspoor vs Pavel Kotov -  
13/03/2020 07h30 Bernabe Zapata Miralles vs Aslan Karatsev -  
13/03/2020 09h30 Jesper De Jong vs Illya Marchenko -  
13/03/2020 11h30 Roman Safiullin vs Kimmer Coppejans -  

Classement

Joueurs G P
1 Pavel Kotov 3 0
2 Aslan Karatsev 3 0
3 Jesper De Jong 3 0
4 Kimmer Coppejans 2 0
5 Roman Safiullin 2 0
6 Illya Marchenko 2 0
7 Tallon Griekspoor 2 0
8 Bernabe Zapata Miralles 2 0
9 Arthur de Greef 2 1
10 Alexey Zakharov 2 1
11 Mats Moraing 2 1
12 Grigoriy Lomakin 1 1
13 Elias Ymer 1 1
14 Jurij Rodionov 1 1
15 Aleksandr Nedovyesov 1 1
16 Sanjar Fayziev 1 1
17 Tobias Kamke 1 1
18 Lukas Klein 1 1
19 Mikael Torpegaard 1 1
20 Viktor Durasovic 1 1
21 Nino Serdarusic 1 1
22 Denis Yevseyev 1 1
23 Mohamed Safwat 1 1
24 Simon Freund 1 1
25 Botic Van de Zandschulp 1 1
26 Szymon Walkow 1 1
27 Dostanbek Tashbulatov 0 1
28 Robin Haase 0 1
29 Yannick Maden 0 1
30 Ramkumar Ramanthan 0 1
31 Frederico Ferreira Silva 0 1
32 Michail Elgin 0 1
33 Nenad Zimonjic 0 1
34 Michael Vrbensky 0 1
35 Vladyslav Orlov 0 1
36 Dmitry Popko 0 1
37 Timur Khabibulin 0 1
38 Aliaksandr Bulitski 0 1
39 Andrey Golubev 0 1
40 Rostislav Galfinger 0 1
41 Alex Molcan 0 1
42 Danil Ozernoy 0 1
43 Sagadat Ayap 0 1
44 Timur Maulenov 0 1
45 Bekzat Usipbekov 0 1
46 Konstantin Kravchuk 0 1
47 Tomas Machac 0 1
48 Enzo Couacaud 0 1
Top